logo

reklam
21 Ocak 2014

“Herkes O’nu Okuyor”

FezaDer – Feza Koleji Mezunları Derneği tarafından “Herkes O’nu okuyor” projesini hayata geçiriyor. Dernek başkanı Hasan Vehbi Çetinkaya Amisos Hotel’de düzenlenen sabah kahvaltısında projeyi tanıtan bir basın açıklaması yaptı. Başkan Çetinkaya açıklamasında şu sözlere yer verdi : “Kişi sevdiği ile beraberdir hadisini kendimize rehber edinerek Peygamber Efendimiz’i daha iyi tanımak ve tanıtmak amacıyla “Peygamber Yolu Derneği” tarafından projelendiren “Herkes O’nu Okuyor” kampanyasına Feza Koleji Mezunları vr İşadamları Derneği (Fezader) olarak katılmaya karar verdik. Samsun ili etkinliklerine FezaDer olarak katkı sağlayacamızı öncelikle Mezunlarımıza ve Samsun halkına büyük bir mutluluk ile duyurmak kampanya hakkında bilgi vermek istemekteyiz.

Kampanya ortaokul, lise ve yetişkin kategorilerine göre üç ayrı eserden oluşmaktadır. Rahime Kaya’nın “Efendiler Efendisi”, Reşit Haylamaz’ın “Efendimiz Hz. Muhammed” ve Fethullah Gülen’in Sonsuz Nur eserlerinden sınava tabi tutulacak adaylar için son başvuru tarihi 24 Mart’tır. sınava katılım için kayıt yapılması ve eserlerin okunması gerekmektedir. Proje sınav sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgilere wwww.herkesonuokuyor.com sitesinden ulaşabilir. Ayrıca sınavlara hapishanelerde, hastanelerde, huzurevlerinde bulunanlar ve engelliler de katılabilicektir. Yüzlerce umre ziyareti, dizüstü bilgisayar, mini tablet ve binlerce süpriz hediyelerden birini kazanma imkanı O’nu okumaktan geçiyor. Kaybedeni olmayacak böyle bir yarışmaya tüm Samsun halkını davet ediyoruz.

Samsun’da 50’yi aşkın STK ve Eğitim Kurumlarının kampanyamıza destek vermesinin mutluluğunu Samsun kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.” dedi.

fezader_984379837598347593845

Share
#

SENDE YORUM YAZ